Avcılar Hurdacı ve Hurda Alımı
Avcılar Hurdacılar Hurda Firmaları

 

Avcılar hurdacılık firmamız, siz değerli müşterilerimiz için uzun yıllardır başarılı bir hizmet vermektedir. Günümüzde elektrik- elektronik ya da farklı alanlarda kullanılan değerli metallerin hurdalarının her türlü alım ya da satımını gerçekleştirerek çevreye ve geri dönüşüme olumlu katkılarda bulunabilmektedir. Dünyada baş gösteren sorunlar sebebiyle ham madde malzeme temini bir hayli zorlaşmıştır.

Bu malzemelerin temininin zorlaşması, geri dönüşümle metallerin kullanımına sebep olmuş ve birçok avantajı da beraberinde getirmiştir. Özelliğini yitirmiş, ancak geri dönüşümle kullanımı mümkün olan hurdalar, hem sanayileşme alanında ham madde olabilecek hem de kişiler için kazanç kapısı olabilecektir. Avcılar hurdacılık çalışanları olarak hem hurda alıcısına hem de hurda satıcısına önemli ölçüde kazanç sağlarken, geri dönüşüm sayesinde ülke kalkınmasına destek olabilmenin haklı gururu içerisindeyiz.

Avcılar Hurdacılık Tüm Değerli Metallerin Alımı ve Satımı İçin Hizmetinizde

Avcılar hurdacılık firmamıza hurda alımı, satımı, bina yıkımı, çatı sökümü, hurda karşılığında bulunduğunuz alanın temizliği gibi birçok hizmet için başvuru yapabilirsiniz. Sunduğumuz zahmetsiz hizmet ile müşterilerimizin mağduriyet yaşama olasılığını ortadan kaldırabilmekteyiz. Şantiye, inşaat ya da sanayinizde bulunan kullanılmayan değerli metallerin alımını yaparak hem çevre düzenlemesine katkı sağlıyor hem de kazanç elde edebilme olanağı tanıyoruz. Evinizde ya da çevrenizde kilogram bazında alüminyum, sarı, pirinç, bakır, kablo, nikel, krom, paslanmaz, demir, kağıt, kurşun, plastik, çinko, güneş enerjisi hurdası, pimapen hurdası gibi birçok kullanılmayan malzemenin alımını üstlenmekteyiz. Değerli metaller ve diğer hurdalar için Avcılar hurdacılık firması olarak kilogram başına güncel alım ve satım ücretleri belirlemekteyiz. Rakiplerimizden çok daha fazlasını sunduğumuz güncel fiyat içeriğimiz sayesinde daha fazla kazanç, daha çok tasarruf edebileceksiniz.

Avcılar Hurdacılık ile Yerinden Hurda Alımı

Avcılar hurdacılık firmamızda çalışan profesyonel ekibimiz adresinize kadar ulaşım sağlayabilmektedir. Bunun yanı sıra 7 gün 24 saat sunulan kesintisiz hizmet içeriği sayesinde saatlerce ya da günlerce beklemenize de gerek kalmayacaktır. Yalnızca hurda alımı işleminiz için bizimle irtibata geçerek adres bilgilerinizi paylaşmanız yeterli olacaktır. İstanbul’un her neresinde olursanız olun, en kısa sürede hurda alımınız gerçekleşecektir. Özenli çalışmamız sonucunda hurdanız adresinizden alınırken yer işgali ve çevre düzenlemesi sorununuz ortadan kalkacaktır. Bunun yanı sıra kilogram ağırlığına göre ücret belirlenecek ve tarafınıza ödemesi elden yapılabilecektir. Alınan hurdalar tarafımızca ayrıştırılarak biriktirilmek üzere saklanacaktır. Hurda almak için Avcılar hurdacılık ile irtibata geçmek istiyorsanız, belirtilen adres ya da telefonlar üzerinden iletişim kurabilmekteyiz. Uygun fiyat içeriği ile ham madde ihtiyacınızı giderirken, ödemenizden tasarruf sağlayabilmenizde mümkün olabilecektir.

WhatsApp ile Teklif Al Telefon ile Teklif Al