Bağcılar Hurdacı ve Hurda Alımı
Bağcılar Hurdacılar Hurda Firmaları

 

Bağcılar hurdacılık ekibi, özel teknolojilere sahip araçlar ve profesyonel çalışanlara sahiptir. Uzman çalışanlar farklı boyutlardaki araçlar ile yerinden hurda alımı yapabilirken, biriktirilen hurdaların satış işlemlerini gerçekleştireceklerdir. Dünyada ortaya çıkan pek çok problemler, ham madde temini sorunlarının ortaya çıkışını hızlandırmıştır. Günümüzde birçok firma ve şirket üretim aşamasında ham maddeye ulaşamamakta ve verimli bir üretim ağı oluşturamamaktadır. Bu noktada Bağcılar hurdacılık firmaları önemli bir rol oynayacaktır. Yerinden toplanan hurdalar, yeniden kazandırılarak pek çok şirkete üretim ağında ana madde olabilecektir. Bu kapsamda hurda alımı ve satımının dünyada önemi büyüktür.

Bağcılar Hurda Alımı İşlemleri

Birçok eşya günümüzde sık ve uzun süreli kullanıma bağlı olarak önemini yitirmektedir. Önemini ve işlevini yitiren atılmaya yüz tutmuş tüm nesneler hurda kategorisine girecektir. Bir bilgisayar, çamaşır ya da bulaşık makinesi hurda olabileceği gibi, kağıt ya da dergi gibi basit nesnelerde hurda sayılabilmektedir. Sarı, pirinç, nikel, krom, alüminyum, paslanmaz, demir, soyma bakır, bakır, kablo, plastik, kağıt, karton sınıfına giren tüm maddeler hurda olarak alınabilmekte ve satılabilmektedir. Bağcılar hurdacılık hurda alımında kapsamlı bir hizmet verebilmektedir.

Her hurda kendi kategorisinde oluşturduğu fiyatlar üzerinden kilogram hesaplaması ile satın alabilecektir. En iyi fiyat garantisi verebilmesi, hurda satıcının tatminkar meblalara ulaşabilmesini sağlayacaktır. Hurda alımı için internet üzerinden Kartal hurdacılık firmaları birliğinin telefon numarasına ulaşılması yeterli olacaktır. Telefon üzerinden irtibat kurulması halinde firma, müşterisinden adres talep ederek gelebileceği süre ve zaman dilimini bildirebilecektir. Kartal hurdacılık firması titiz ve özenli çalışan bir ekibe sahip olduğu için müşterilerin uzun süre beklemesi söz konusu olmayacaktır. Alınan hurdaların ağırlığı ve ücreti belirlendikten sonra kişilere otomatik olarak verilebilecektir. Kişilerin talepleri doğrultusunda firmalar, hurda karşılığında bina yıkımı, çatı sökümü ya da çevre düzenlemesi işlemlerini yapabileceklerdir.

Bağcılar Hurda Satış İşlemleri

Bağcılar hurdacılık birliğinin vermiş olduğu temel hizmetlerden bir tanesi hurda satışıdır. Hurda satışı genellikle hurda alımına nazaran daha büyük çaplı bir şekilde gerçekleştirilebilecektir. Yerinden alınan hurdalar ilk olarak ekiplerimiz tarafından cinsine göre ayrıştırılır. Sonrasında özel tesislere getirilerek burada saklanmaya devam edecektir. Firma, kurum ya da bireysel kişilerin talepleri doğrultusunda biriktirilen hurdanın satışı yapılabilmektedir. Bunun için hurdanın cinsine göre satış ücretleri belirlenmiştir. Satılan hurdalar firmaların talepleri doğrultusunda ekip araçlarımızla istenen bölgelere götürülebilecektir. Böylece hurdalar kullanılamaz durumdan yeniden işlenebilir konuma getirilirken, pek çok kişinin kazanç elde edebilmesini sağlayacaktır.

 

WhatsApp ile Teklif Al Telefon ile Teklif Al