Bahçelievler Hurdacı

Günün her saatinde hurdanızı kapınızdan alma imkanına sahip olan Bahçelievler Hurdacı, kurumsal kimlik anlayışı ile, Kullanılabilir eşyaları ikinci el eşya fiyatına, kullanılamaz veya hurda olarak satmak istediğiniz eşyaları 2018 hurda fiyatları üzerinden alıyoruz. Metal alımlarında ayrılmış metalleri, metal borsasının belirlediği fiyatlara göre alıyoruz. Herkes için tek fiyat veren çorlu hurdacı, hurda sektöründe çözüm üretmeye devam ediyor. Yılın her gününde şahıs ve şirketlerden perakende ve toptan hurda alım işlemleri yapmaktayız. Hızlı ve Etkili çözüm seçenekleriyle hareket eden, müşteri memnuniyetini kazanmak için en iyi fiyat seçeneklerini karşınıza çıkarmaktayız. İkinci el eşya ve hurda alım işlemlerinde, müşteri memnuniyetini temel prensip edinen kuruluşumuz, sizin için yeni bir gelir kaynağı oluşturuyor. Hizmet kalitesini artırmaya devam eden firmamız, fabrika, imalathane ve benzeri büyük kuruluşların hurdalarını da yerinden alıyor.

Bahçelievler Hurdacı Eski Hurdalarınızı Alsın

Bahçelievler Hurdacı kategorisinde, metallerin kirli veya temiz olması hurda fiyatını etkilemiyor. Önemli olan konu, hurdanın ayrılmış bir şekilde olmasıdır. Yeni veya eski eşyalar, metal eşyalar, aynı fiyat seçenekleriyle satın alınmaktadır.

Bahçelievler Metal Hurda Alımı

Evinizde, ofisinizde, iş yerinizde ve fabrikanızda bulunan hurdaları satmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. çorlu hurdacı telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda WhatsApp numaramızdan bizlere hurdanızın resmini göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz.Hurdalarınız araçlarımızla yerinden alınmaktadır. Bu konuda deneyimli elemanlarımız, kısa sürede adresinize gelerek, satacağınız hurdayı inceler. İnceleme sonucunda, birim fiyat belirlenir. Kantarda gerçekleştirilen tartma işlemlerini ardından, firmamızın size ödeyeceği miktar ortaya çıkar. Pratik bir şekilde gerçekleşen bu işlemler, aynı gün içerisinde pratik bir şekilde gerçekleşmektedir.