Bayrampaşa Hurdacı ve Hurda Alımı
Bayrampaşa Hurdacılar Hurda Firmaları

 

Bayrampaşa hurdacılık; müşteri memnuniyeti odaklı uzman çalışanlar tarafından odaklanmış bir ekiptir. Firmamız sayesinde kullanmadığınız işlevini yetirmiş, sizin için yalnızca yer işgaline neden olan metallerinizi geri dönüşüme kazandırabilir, ekstra bir kazanç elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra kendi firmanız için gerekli olan ham maddeyi biriktirmiş olduğumuz metaller üzerinden karşılayabilir, uygun fiyatlarla ham madde ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Özellikle sanayileşme alanında oldukça önemli olan hurdalar, genellikle ham madde tedariğinde aktif olarak tercih edilmektedir. Ataşehir hurdacılık olarak yalnızca bu hizmetine değil bina yıkımı ve bina sökümü gibi farklı alternatif hizmetlerimizde bulunmaktadır.

Bayrampaşa Hurdacılık Hizmetlerimiz

Bayrampaşa hurdacılık, dünyadaki kaynakların giderek azaldığı bir dönemde verdiği hizmet sayesinde geri dönüşüme önemli katkılarda bulunmaktadır. Hem ham madde tedariki, hem de kullanılmayan malzemelerin kazanca dönüştürülmesinde profesyonel bir hizmet verdiğini söyleyebilmek mümkün olacaktır. Geri alınabilen ve ham madde tedariki yapabileceğiniz metaller arasında sarı hurda, kurşun hurdası, alüminyum hurdası, demir hurda, nikel hurda, krom hurda, pirinç, soyma bakır, lama bakır, pimapen, naylon gibi malzemelerin tamamı alınabilmektedir. Bunun yanı sıra tadilat sonrası hurda alımı, sanayi, inşaat ve şantiye hurdalarının tamamı alınabilecektir. Alınan her bir hurda metalinin güncel bir alım satım fiyatı bulunmaktadır. 1 kilogramdan 1 tona kadar rahatlıkla alınabilecek olan hurdalarda fiyat kilogram üzerinden hesaplanmaktadır. Her bir hurda türünün kendine özgü kilogram alım- satım fiyatı bulunmaktadır. Bu fiyat belirli aralıklarla hurdacılar birliği tarafından güncellenmektedir. Bayrampaşa hurdacılık firması olarak, müşterilerimizden hurda alırken en yüksek fiyat, hurda satarken ise en uygun fiyat vermekte ve hizmetimizde müşteri memnuniyeti oluşturabilmeyi hedeflemekteyiz.

7 Gün 24 Saat Kesintisiz Hizmet…

Bayrampaşa hurdacılık firmamızın uzman çalışanları, müşterilerimizin 7 gün 24 saat ihtiyacına yanıt olabilmektedir. Hurda satışı yapmak isterseniz, hiçbir değer kaybı yaşamadan zahmetsizce hurdalarınızı teslim edebilirsiniz. Hurda satış işlemi için firmamız ile irtibata geçtiğiniz takdirde Bayrampaşa ve civarında bulunan tüm ilçelere en kısa süre içerisinde ulaşım sağlanacaktır. Bunun yanı sıra gelinecek gün ve saat dilimi kişilere bildirilerek, herhangi bir mağduriyet yaşanması da önlenebilecektir. Tüm hurda metalleriniz özenli bir şekilde tartılarak gerekli fiyat bilgisi size verilecektir. Fiyatı onaylamanız durumunda metallerinizin araçlarımıza toplandıktan sonra, anında ödemeniz yapılacaktır. Alınan metallerin ilk olarak ayrıştırma işlemi gerçekleştirilir. Sonrasında her bir metal kendi kategorisinde biriktirilir. Ham madde tedariği için Bayrampaşa hurdacılık firmamıza başvuran büyük firmalara hurda satış fiyatı üzerinden, istediği miktarda hurda temini yapılabilecektir.

WhatsApp ile Teklif Al Telefon ile Teklif Al