Güngören Hurdacı ve Hurda Alımı
Güngören Hurdacılar Hurda Firmaları

 

Güngören hurdacılık firması, uzman çalışanlar ve son teknoloji kapsamlı hurda araçlarına sahip özel bir kuruluş niteliği taşımaktadır. Hurda ve hurdacılık günümüzde pek çok faydayı sağlayan artık kullanımı mümkün olmayan eşyalardır. Hurdalar genellikle zaman içerisinde kullanılarak yıpranan eşyaların belirli bir zaman sonrasında işlevini tamamen yitirmesi ile ortaya çıkacaktır. Bu malzemelerin evde ya da diğer yaşam alanlarında tutulmasının herhangi bir avantajı bulunmamaktadır. Ancak bu hurdaların satılması, yeniden işlenerek kullanılabilmesine olanak sağlayabilmektedir. Güngören hurdacılık firması bu konuda kapsamlı bir hizmet politikası sunabilmektedir.

Güngören Hurda Alımı ve Satımı

Güngören hurdacılık, hurda alımı ve satımı hizmetlerinin yanı sıra bina yıkımı, çatı yıkımı ya da sökümü, çevre düzenlemesi gibi farklı işlerde yapabilen bir ekibe sahiptir. Bu işlemlerin tamamı belirli bir hurda karşılığında yapılabilmektedir. Hurda çok çeşitli bir eşya olup bakır, tel, kablo, nikel, krom, paslanmaz, demir, alüminyum, plastik, gümüş, pirinç ve sarı elementlerinin tamamı hurdadır.

Bunun yanı sıra cam şişe, kağıt, dergi, karton, araba parçaları, panel kapı ya da pencerelerde hurda sınıfına girebilmektedir. Bu eşyaların tamamı kilogram ağırlığı üzerinden fiyatlandırılmıştır. Hurda alımı işlemi yalnızca hurdacılar için değil, hurdayı elden çıkaran kişiler içinde avantaj sağlayabilmektedir. Kullanımının mümkün olmadığı birçok ürün, sahibine yüksek kazanç getirisi sağlayabilecektir. Güngören hurdacılık firması hurda alımı için yüksek, hurda satışı için ise düşük fiyat aralığı sunabilecektir.

Güngören Hurdacılık Yerinden Hurda Alımı

Güngören hurdacılık firması yerinden hurda alımı yapabilmektedir. Bu kapsamda kişilerin çabasız bir kazanç elde edebilmesi mümkün olabilecektir. Hurda satışı yapmak isteyen kişilerin, ilk olarak firmayı arayarak telefon üzerinden irtibat kurması ve adreslerini bildirmesi gerekecektir. Adrese gelen firma işlerine yarayabilecek hurdaları inceleyerek sınıflandıracaktır. Sınıflandırılmış olan hurdaların tamamı ağırlık bakımından ölçümlenecek ve değeri belirlenecektir. Hurdanın değeri belirlendikten sonra kişilere bildirilerek satıp satmayacağı konusunda bilgi alınacaktır.

Olumlu karşılanması durumunda Güngören hurdacılık firması çalışanları titiz ve sorunsuz bir şekilde hurdaların araca yüklenmesini sağlayacaktır. Belirtilen ücret miktarı kişilere anında ve nakit bir şekilde ödenmektedir. Yerinden alınan hurdalar toplu olarak biriktirilen geri dönüşüm tesislerine aktarılacaktır. Burada sınıflandırılarak her biri sınıfında biriktirilmeye devam eder. Hurda satış işlemi ise genellikle büyük çaplı firmalara yapılmaktadır. Hurda alım işlemine göre daha geniş çaplı olan bu işlem geri dönüşümünde önemli bir koludur. Bu malzemeler büyük şirketlerin fabrikalarında yeniden kullanılabilir hale gelene dek işlenecek, yeniden hayata kazandırılabilecektir.

WhatsApp ile Teklif Al Telefon ile Teklif Al