Küçükçekmece Hurdacı ve Hurda Alımı
Küçükçekmece Hurdacılar Hurda Firmaları

 

Küçükçekmece hurdacılık, hurdaların alımı, toplanması, ayrıştırılması, biriktirilmesi ve satılmasından sorumlu olan bir ekiptir. Profesyonel çalışanlara sahip bu ekip müşteri memnuniyetini esas alan bir hizmet politikası sergilemekte olup 7 gün kesintisiz bir hizmet sağlayabileceklerdir. Hurdacılık günümüzde bilinenin aksine kullanımı söz konusu olmayan, atıl halde bulunan ve birçok yaşam alanında haline gelmiş nesnelerin yaşama yeniden kazandırılmasını sağlayan iş kolu niteliğindedir.

Küçükçekmece Hurda Alımı

Küçükçekmece hurdacılık, hurdaların alımı için özel araçlar ve profesyonel çalışanlar görevlendirilmektedir. Artık kullanılamayan tüm kablo, sarı, bakır, pirinç, demir, alüminyum, nikel, krom, cam, paslanmaz, bakır, plastik, kağıt, karton benzeri cisimler alınabilecektir. Bu cisimlerin tamamında farklı fiyat içerikleri geçerlidir. Değerli elementlerin kilogram ağırlıkları daha farklı iken, karton ya da kağıtların kilogram ağırlığı daha farklı olacaktır. Yalnızca parça başı eşyalar değil, bütünüyle var olan hurda eşyalarda Küçükçekmece hurdacılık tarafından alınabilecektir. Ayrıca hurda karşılığında bina yıkım, çevre düzenlemesi gibi pek çok iş yapılabilmektedir.

Hurda malzemelerinin satışı kişilerinde kullanmadığı ya da biriktirdiği eşyalar sayesinde para kazanmasını sağlayacaktır. Hiç umulmadık eşyalar üzerinden yüksek kazanç elde edebilmek bu iş sayesinde mümkün olabilmektedir. Hurdacılık ekiplerine hurda satışı yapmak isteyen müşterilerin Küçükçekmece hurdacılık firmalarına ulaşarak telefon ile irtibat kurabilme şansı bulunmaktadır. Firma müşterilerinin bulunduğu tüm adreslere en kısa süre içerisinde gelebilmektedir. Yalnızca Küçükçekmece bölgelerine değil, gerekli durumlarda tüm İstanbul ilçelerine ulaşım sağlanabilecektir. Adrese ulaşım sonrasında hurdalar cinsine göre ayrılacak ve tartılarak ücret ödemesi anında yapılacaktır. Araca yüklenen hurdalar yeniden kullanım için biriktirilerek sahiplerini bekliyor olacaktır.

Küçükçekmece Hurda Satışı

Küçükçekmece hurdacılık, hurda satışı ile geri dönüşüme önemli katkılarda bulunabilmektedir. Günümüzde ana maddeler oldukça zor bulunurken, ekonomik açıdan pek çok firmayı zorlamaktadır. Ancak hurda satışı ile iki tarafında karşılıklı memnuniyeti oluşturulabilmektedir. Hurda satışı ile pek çok kişi kazanç elde edebilirken, büyük şirketler ihtiyacı olan ham maddeye rahatlıkla ulaşabileceklerdir. Hurda satışı geri dönüşüm tesislerinde gerçekleştirilmektedir.

Yerinden alınan her bir demir, paslanmaz, alüminyum, krom, bakır vb. elementler ile kağıt, karton, kablo eşyaları farklı alanlarda biriktirilmeye devam eder. Belirli bir kapasiteye ulaşan malzemeler büyük firmaların fabrikalarına satılacaktır. Bu fabrikalarda pek çok açıdan işlenerek, yeniden yaşam alanlarında kullanılabilecektir. Firmaların talepleri doğrultusunda istenilen hurdaların tamamı Küçükçekmece hurdacılık profesyonel çalışanları ve araçları ile adrese teslim edilebilmektedir. Her bir hurda türünün kilogram başına satış fiyatı birbirinden farklı olurken, toplu alımlarda hurdalar çok daha uygun fiyatlara gelecektir.


WhatsApp ile Teklif Al Telefon ile Teklif Al